KONFERENCJA STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH "Informacja w świecie współczesnej komunikacji"

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

mamy przyjemność zaprosić na X Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych do Krakowa! W tym roku tytuł Konferencji to "Informacja w świecie współczesnej komunikacji", a datę wyznaczyliśmy na 15 listopada 2013 roku.

Będzie nam bardzo miło gościć ponownie w Krakowie przedstawicieli informatologicznych i bibliologicznych kół naukowych z całej Polski. Tutaj znajduje się zaproszenie na Konferencję oraz formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 27 października 2013 roku.

Zarząd KNS INIB UJ i wszyscy członkowie

Data opublikowania: 27.06.2013
Osoba publikująca: Martyna Ambroziak

XII Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Koło Naukowe Studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na XII Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt. „METODOLOGIA MIESZANA W NAUCE O INFORMACJI I INNYCH NAUKACH".

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2015 r. w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy prof. St. Łojasiewicza 4. W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku metodologia mieszana oraz jej wykorzystanie w nauce o informacji oraz w innych dyscyplinach.

Najlepsze referaty będą recenzowane, a następnie opublikowane.

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/888491251230853/