Wykład otwarty dr Wandy Matras

W najbliższy czwartek, 6 czerwca odbędzie się kolejny wykład otwarty - Czytanie pomaga, czyli o biblioterapeutycznej superwitaminie. Spotkanie poprowadzi dr Wanda Matras z Uniwersytetu Pedagogicznego. Zapraszamy wszystkich serdecznie na godzinę 15:00 do sali 3.118!

Data opublikowania: 01.06.2013
Osoba publikująca: Karolina Dedio

XII Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Koło Naukowe Studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na XII Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt. „METODOLOGIA MIESZANA W NAUCE O INFORMACJI I INNYCH NAUKACH".

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2015 r. w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy prof. St. Łojasiewicza 4. W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku metodologia mieszana oraz jej wykorzystanie w nauce o informacji oraz w innych dyscyplinach.

Najlepsze referaty będą recenzowane, a następnie opublikowane.

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/888491251230853/