Koncert Setareth

Już 9 marca 2013 zapraszamy na koncert zespołu Setareth!
Koncert bedzie miał miejsce w Klubie Akademickim Uniwersytetu Rolniczego „ARKA", al. 29 Listopada 50 (http://www.arka.ar.krakow.pl/)

WSTĘP WOLNY!

Istniejący od 2006 roku Setareth jest bardzo ciekawą, znaną nie tylko na krakowskiej scenie muzycznej formacją progmetalową. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty EP i liczne koncerty, również w ramach dużych imprez ogólnopolskich. Obecnie kończy prace nad kolejną, trzecią płytą EP – „Prelude" – której premiera planowana jest na wiosnę tego roku.

Impreza, jakiej Kraków jeszcze nie widział – połączenie sił studentów IINiB UJ, zespołu Setareth oraz Centrum Kultury Studenckiej UR gwarantuje świetną rozrywkę!

To propozycja dla wszystkich amatorów ambitnych brzmień.

Data opublikowania: 13.03.2013
Osoba publikująca: Karolina Dedio

XII Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa

Koło Naukowe Studentów Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zaprasza na XII Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową pt. „METODOLOGIA MIESZANA W NAUCE O INFORMACJI I INNYCH NAUKACH".

Konferencja odbędzie się 23 listopada 2015 r. w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ulicy prof. St. Łojasiewicza 4. W głównym obszarze naszych zainteresowań znajduje się w tym roku metodologia mieszana oraz jej wykorzystanie w nauce o informacji oraz w innych dyscyplinach.

Najlepsze referaty będą recenzowane, a następnie opublikowane.

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/888491251230853/